• onas3.jpg
  • onas2.jpg
  • onas1.jpg

Kadra

Kadra nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja

"Szkoła jest tyle warta, ile wart jest nauczyciel"

Adolf Diesterweg

Posiadają oni kompetencje:

  • prakseologiczne – efektywnie planują, organizują, kontrolują i oceniają procesy edukacyjne,
  • komunikacyjne – skutecznie porozumiewają się w sytuacjach edukacyjnych,
  • współpracy – cechują ich efektywne działania prospołeczne,
  • kreatywne – są innowatorami i działają niestandardowo,
  • medialne – potrafią efektywnie korzystać z multimediów.

Dyrektor Zespołu: Ryszard Nazimek

Wicedyrektor: Iwona Świątkowska

Kierownik Administracyjny: Agnieszka Kucharska

Sekretariat al. IX Wieków Kielc 15: Katarzyna Jeziorska

Sekretariat ul. Wesoła 52: Izabela Langer

 

 Bieniek Maciej  wychowanie fizyczne
 Biernat-Osełka Dorota  edukacja przedszkolna
 Biskup-Brykczyńska Joanna  plastyka
 Błoński Zbigniew  historia, WOS
 Bobyk Iga  język angielski
 Bochnacka Monika  język angielski
 Doroz Małgorzata  biblioteka
 Fudala Krzysztof  historia
 Gębska Ewelina  edukacja przedszkolna
 Główka Martyna  CLIL
 Golda Monika  matematyka
 Golik Beata  religia
 Górczak Irena  religia
 Górzyńska Marta  język angielski
 Gromak Anna  psycholog
 Gruba Wiktoria  edukacja wczesnoszkolna
 Hajdorowicz Alina  edukacja przedszkolna
 Jagło Beata  edukacja wczesnoszkolna
 Janik Kamil  język niemiecki
 Jamróz Zdzisław  zajęcia komputerowe, informatyka
 Jędrasik Marzena  zajęcia basenowe
 Kabza Klaudia  ęzyk niemiecki
 Kałuża Joanna  biblioteka
 Kamińska Agnieszka  zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
 Kamiński Mariusz  język angielski
 Kosno Joanna  geografia
 Kościelecka Aleksandra  edukacja wczesnoszkolna
 Kośna Dorota  wychowanie fizyczne, nauka pływania
 Krzak-Borkowska Izabela  język angielski
 Krzan Karolina  edukacja wczesnoszkolna
 Leśkiewicz Dominika  zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, szachy
 Leźnicka Urszula  zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
 Lipska-Sołtyk Renata  wychowanie fizyczne, taniec
 Łakomiec Katarzyna  matematyka, fizyka
 Nowakowska Anna  pedagog
 Majchrzyk Zdzisław  zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
 Malicka Edyta  judo
 Michta Edyta  edukacja wczesnoszkolna
 Orlińska Małgorzata  zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
 Orłowska Agnieszka  język polski
 Pacia Martyna  język angielski
 Pawłowska Agnieszka  język angielski
 Pietraszek Zofia  nauka pływania
 Pietrzyk Katarzyna  edukacja wczesnoszkolna
 Pyczek Joanna  edukacja przedszkolna
 Raczyńska-Żak Marta  chemia
 Rakoczy-Zaborowicz Wioleta  edukacja przedszkolna
 Sarek Mariola  język polski
 Sieroń Agnieszka  matematyka
 Stępień Stanisław  historia, wychowanie fizyczne
 Smurzyńska-Wolankiewicz Barbara  plastyka, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
 Soliński Robert  język niemiecki
 Sowińska vel Sawa Kamilla  wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
 Stokowiec Wioletta  matematyka, WDŻ
 Szota Iwona  język polski
 Szymkiewicz Artur  wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
 Świątkowska Iwona  matematyka
 Tyrała Anna  język angielski
 Wiśniewska Lucyna  muzyka
 Woźniak Ewa  plastyka, technika
 Wójcik Iwona  język niemiecki
 Zbroszczyk Daria  przyroda, biologia
MENU

Free Joomla! template by Age Themes