Podczas dzisiejszej gali laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z całego województwa otrzymali medale i dyplomy. Spośród 157 nagrodzonych aż 16 tytułów trafiło w ręce uczniów z Naszej Szkoły. Ogromne gratulacje dla Najlepszych z Reja: uczniów, rodziców i nauczyciel!













